Stanou se…

středem pozornosti návštěvníků Vaší akce i objektem jejich fotoaparátů. Každý z exponátů lze využít samostatně, ale existuje také možnost oživit výstavu Muzea rekordů a kuriozit doprovodným programem sestaveným Agenturou Dobrý den dle Vašeho zadání.

Obří hrnec

Hrnec vyrobený z nerezavějící oceli zapsaný v Guinnessově i České knize rekordů díky svým rozměrům – průměr dna 120 centimetrů, váha cca 100 kg, objem 2 300 litrů, výška s podstavcem  220 cm. Hrnec může být použit pouze jako dekorace, popř. může posloužit na každé akci jako výdejní místo pokrmů. Pokrm může být připravován také přímo v hrnci.

Obří  konvice 

Čajová konvice vyrobená z nerezavějící oceli je zapsána v českých dodatcích Guinnessovy knihy rekordů a v České knize rekordů. Váží cca 100 kg, má průměr dna více než 1 metr a její výška včetně podstavce činí 220 cm. Konev o objemu 640 litrů je využívána k přípravě rozpustných nápojů, které jsou v kelímcích zalévány vodou z konvice. Vodu je možné ohřát a podávat kávu, čaj, grog, instantní polévky, … V letních měsících lze vodu v konvici chladit ledem a podávat různé ovocné sirupy, džusy, limonády, … Součástí stanoviště jsou i výdejní stoly opatřené ubrusy.

Konvici v čase vánočním rumem zásobuje Fruko-Schulz s.r.o. 

Obří nákupní vozík

Zvětšenina klasického nákupního vozíku s rozměry 250 x 250 x 350 cm. Doporučujeme vystavit společně s nabídkou vybraného zboží, lze uspořádat tipovací soutěž pro návštěvníky.

Obří pánev

Pánev zapsaná v českých dodatcích Guinnessovy knihy rekordů a v České knize rekordů je vyrobena z nerezavějící oceli a honosí se pozoruhodnými rozměry. Při průměru 2 metry váží 150 kg. Pánev umí posloužit nejen jako dekorace, ale i jako výdejní místo při podávání občerstvení či jako výstavní plocha prezentovaných výrobků.

Obří nůše + obsluha

Proutěná nůše vysoká 240 cm s rozměrem vrcholu 160 x 190 cm. Do nůše může být nainstalováno těsně pod horní okraj falešné dno, na které lze umístit reklamní materiály k rozdávání, dárky či ceny pro soutěžící. Agentura Dobrý den nabízí coby obsluhu nůše světového rekordmana v chůdařských disciplínách, který v převleku zvoleném zadavatelem programu dosahuje výšky 3 metrů a funguje jako živý poutač.

Trychtýř

Nerezový trychtýř vysoký 225 cm s vrchním průměrem 207 cm. Obří trychtýř je symbolem projektu pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit s názvem „Voda planety Země“ – sbírky vod ze všech koutů světa, která může posloužit i jako ozvláštnění pozvánky na akci, nebo může být součástí její propagace. Vodu do trychtýře přivezli například běžci Pražského internacionálního maratonu. Více informací o rekordu se dozvíte zde.

Minimotocykl

Nejmenší motorku v Evropě vyrobil Aleš Spirman z České Třebové. Dosáhla rychlosti 50 km/h, je vysoká 28 cm a váží 15 kg. Pan Spirman ji předělal z klasického pionýra.

Největší krasohled

je plně funkční, měří na délku přes 2 metry, má průměr 60 cm a dodáváme ho i se samostojným stojanem. Pohled do jeho nitra pobaví děti a vrátí do dětství dospěláky – krasohled je tudíž optimálním exponátem pro firemní rodinné akce. V případě zájmu ho lze doplnit interaktivní stavebnicí Vyrob si svůj krasohled, díky níž si účastníci pod vedením našeho instruktora mohou sami vyrobit vlastní krasohled (např. s obalem potištěným firemními logy).

   

… a další.

 
     
   

 Kontaktujte nás na e-mailu produkcedobryden@gmail.com!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress