Jsou… 

desítky účinkujících, kteří mohou pobavit návštěvníky Vaší akce.

 Umíme zajistit kteroukoli Vámi vybranou známou tvář. 

Zejména Vám ale nabízíme desítky neokoukaných účinkujících, kteří jsou mistry svých oborů.

Nabízíme Vám rekordmany, kteří dokážou obecenstvo pobavit a nad jejichž uměním budou návštěvníci Vašich akcí žasnout.


Silák s duší komedianta

Nástupce legendárního Franty Kocourka se vším, co k tomu patří. Jeho silácké exhibice nejsou jen přehlídkou svalů. Tento rekordman je výborný bavič. Je vtipný a výřečný. Jeho vystoupení bylo, je a bude vždy ozdobou jakékoli akce. Pro agenturu Dobrý den je jedním z prvních rekordmanů. Dá se říci, že jsme spolu začínali. On s námi a my s ním. Od té doby uplynulo hodně vody a on je stále obyčejný kluk a dobrák od kosti. Bude ozdobou Vaší akce.

… a nabídnout na Vaši akci můžeme i mnohé další siláky.

     

Pán ohně – pan Oheň

Strhující ohnivá show komponovaná na strhující hudbu. Ohromující vystoupení, při kterém se tají dech, může být doplněno nádhernými efekty a neuvěřitelnými barvami pódiové pyrotechniky. Oheň , který hraje při vystoupení hlavní roli, má pán ohně pod kontrolou!!!
Tečkou za vystoupením může být  nezapomenutelný OHŇOSTROJ, který na zadanou hudbu sestaví a odpálí zkušený tým rekordmanova otce.


Footbag & Freestyle fotbal Show

Vystoupení tohoto footbagového a freestyle fotbalového mistra je vysoce profesionální kombinací talentu a umění ukazující to nejlepší ze sportů Footbag (Hakisak) a Freestyle fotbal. Přizpůsobivost tohoto několikanásobného českého i světového rekordmana, jakožto vystupujícího umělce, dělá z jeho exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné.
Klasický program trvá standardně 15–20 minut, lze jej rozdělit do více kratších vstupů nebo část vypustit. Show probíhá zábavnou formou, obsahuje Footbag, Freestyle fotbal, triky s dalšími předměty a rekordman si ji také sám moderuje.
Vystoupení se připravuje na míru akce dle přání a potřeb klienta.

weber


Pole Dance Show

Atraktivní a jedinečná profesionální exhibice úspěšné reprezentantky v Pole Dance. Její předností je neuvěřitelná ladnost a perfektní umělecké provedení. Účinkující je vystudovaná tanečnice z Taneční konzervatoře v Brně, za sebou má mj. účinkování v baletních představeních Národního divadla Brno či Pole Art Show vystoupení po celé ČR. Pravidelně se také úspěšně účastní soutěží v Pole Dance u nás i v zahraničí.

kudlackova04


Mistr westernových disciplín

Američtí “kaubojové” jsou jistě pyšní na své umění práskat bičem nebo téměř nesledovatelně rychle točit v dlaních kolty jinak zavěšenými proklatě nízko u pasu. O to víc museli být překvapeni, když na jejich otevřené mistrovství světa přijel týpek z Čech a předvedl jim, jakže se s těmito proprietami nakládá. Mnohonásobný mistr ČR se stal mistrem světa v práskání dvěma biči a celý svět porazil také v otevřené třídě ve westernovém žonglování dvěma revolvery. Navíc získal zvláštní cenu za nejlepší show s revolvery a do pátého místa se umístil také ve vrhání tomahavku a nože.
Vystoupení mistra světa určitě stojí za to vidět. Bývá ozdobou každé akce – od plesů po venkovní monster country show.


Nejrychlejší karikaturista světa

Nejrychlejší karikaturista světa zapsaný v českých dodatcích Guinnesovy knihy rekordů a také na stránkách několika vydání České knihy rekordů dokázal mj. nakreslit v časovém limitu 3 hodin rekordních 382 karikatur. Karikatury může rekordman kreslit na pamětní listy opatřené logem zadavatele programu, označením akce, termínem jejího konání…
Návštěvníci si pak odnášejí domů trvalou připomínku takové akce.

     

Muž v průhledném boxu

Nevídaná show legendy české kulturistiky. Vizuální podívaná vhodná k zatraktivnění programu Vašeho plesu, firemní akce, konference, městské slavnosti… Na pódium i na plochu sálu (vhodné i na venkovní akce).
Rekordman se během cca 10minutové produkce neuvěřitelným způsobem poskládá do extrémně malé průhledné schránky.

_DAM6964


Skleněná HARFA

Hráč na skleničky. Nádherně čistě zahraná neobvyklá hudební show s možností napojení na zvukovou aparaturu. Rarita zvládnutá pouze pěti lidmi na světě!!! Hudba OD BACHA PO LED ZEPPELIN hraná mistrovými prsty dotýkajícími se okrajů vodou naplněných a speciálně naladěných sklenic. Vystoupení určené do komponovaných večerních programů, na společenské a firemní akce i na plesy trvá až 20 minut a znáte jej z televizní obrazovky. Repertoárově odlišné vstupy lze zařadit i několikrát za večer.


Mistr mýdlových bublin

Poezie beze slov. Působivé vystoupení určené na společenské akce, firemní večery a plesy. Mýdlové bubliny různých barev a tvarů  se v podobě deště vznášejí sálem, jsou mistrem naplňovány kouřem, jsou různě propojovány do řetězů, prolínají se a vytvářejí tak neopakovatelnou atmosféru. Pomocí tenisové rakety vytváří mistr obří bubliny, do kterých lze uzavírat různé předměty, nebo dokonce i osoby. Komponovaný program s hudbou, který můžete znát např. z Manéže Bolka Polívky, trvá max. 15 – 20 minut.


Sochař s motorovou pilou

Několikanásobný rekordman se stal znovu mistrem Evropy v TIMBERSPORTS. Obhájil tak své postavení v tomto sportu a opět zúročil dokonalou přípravu, která probíhala mimo jiné i na Novém Zélandu. Svým výkonem (vyhrál 4 disciplíny ze 6) tak opět pokořil borce z 9 zemí – Švýcarska, Německa, Francie a dalších. Soutěžící přesekávají stojící i ležící kmen, řezají motorovou i ruční pilou kuláče a ve výšce sekají kmen ze zaseknutého prkna. Jednotlivé disciplíny timbersports předváděné jako exhibice na pódiu jsou skvělým a super akčním oživením každé akce!!!
Nabízený účinkující je mimo jiné držitelem několika rekordů ve vyřezávání soch motorovou pilou. V průběhu několika málo hodin změní Martin kmen stromu například ve dvoumetrovou Eiffelovu věž, sochu MOAI, nebo model venkovské chalupy. Pracuje  pouze s motorovými pilami, konečný tvar výrobků lze dohodnout předem, v případě zájmu lze sochy odkoupit. Martinovo stanoviště je vždy a všude obklopeno návštěvníky akce.


Psaligrafik

Zcela netradiční portrétista. Siluety tváří portrétovaných osob vystřihuje nůžkami z papíru. Evropská rarita s referencemi z několika zemí Evropy!!! 1 portrét – cca 1–2 minuty. Velmi vděčné, skvělá vzpomínka na Vaši akci. Princip portrétování spočívá v tom, že umělec vytváří profil obličeje vystřihováním z černého papíru. Výsledek je pak vložen do pasparty kontrastní, tedy bílé barvy. Pasparta může být opatřena logem zadavatele programu, označením akce, termínem jejího konání… Vlastní portrét nikdo nevyhodí!!! Nenásilné – rekordman sedí u svého stolečku nebo se dokonce pohybuje mezi lidmi a vytváří jejich portréty. Držitel světového rekordu – 215 siluet za 60 minut! 

psaligrafické portréty


HULA-HOP Show

Působivá show s hula-hop obručemi, která může zajímavým způsobem zpestřit Vaši akci, večírek či ples. Tento účinkující je hned několikrát zapsán v archivech České databanky rekordů. Na svém těle dokáže roztočit až 60 obručí současně, český rekord drží např. i v točení 25 obručí na výdrž.

Točení 25 obručemi


Jedlík XXXL

Rekordman mnohokrát evidovaný Českou databankou rekordů se postará o zpestření Vaší akce pokusem o atakování rekordů v konzumačních disciplínách. V České knize rekordů jsou zapsány např. tyto výkony: 3 kg krupicové kaše za 2:30,14 minuty!, šiška salámu Vysočina v nerozkrájeném stavu vážící 0,622 kg za 8:03,84 min!, 3 kg špenátu za 1:58,91 min! aj.


Mototrial

Profesionálně připravený program, ve kterém špičkový jezdec a kaskadér (desetinásobný mistr ČR a 3. jezdec Evropy v trialu) na dvou naprosto rozdílných motocyklech – trialovém speciálu značky Montesa a motocyklu SUPERMOTO Ducati Monster 1000 – bez nadsázky popře některé fyzikální zákony. Do vlastního programu umí vtáhnout návštěvníky akce a nastolí naprosto ojedinělou atmosféru. Show může proběhnout v podstatě kdekoliv. Na  parkovišti, na rovných střechách budov, ve skladových či výrobních halách, na sportovištích, ale třeba i na pódiu vaší kulturní akce, ve vstupní hale hotelu i v administrativní budově. Vše po dohodě a na míru pro Vás.


Gumový muž

Komponované vystoupení na hudbu, v průběhu kterého se rekordman protáhne squashovou raketou (6,56 vteřiny), nebo např. otvorem o rozměrech 28 x 16 cm (rekord 29,4 vteřiny).


… a mnoho dalších.

Kontaktujte nás na e-mailu produkcedobryden@gmail.com!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress