GO Kamera

Agentura Dobrý den Pelhřimov Vás zve na veletrh cestovního ruchu GO a Regiontour 2015, který se koná na výstavišti BVV v Brně ve dnech 15. - 18. ledna 2015. Muzeum rekordů a kuriozit bude v rámci veletrhu prezentovat své aktivity a propagovat město Pelhřimov. Součástí veletrhu je také festival GO kamera, který pořádá CK Living Stone a jehož součástí bude také rekordní pokus - Vytvoříme největší stádo slonů v ČR ?

V pátečním programu festivalu GO Kamera 2015 představíme Czech Book of Records, která je přihlášena do soutěže o nejlepší cestovatelskou knihu a bude dárkem pro přednášející. V rámci programu ji pokřtí cestovatelé a naši přátelé Ruda Švaříček, Jirka Kolbaba, Miloslav Stingl a další...

zmenšeno Copy of Czech Book of Records

  Pro více informace se podívejte zde.

Rekordní pokusy chystané na leden 2015 …

Držíme palce všem, kteří se chystají být NEJ a dali nám o tom vědět...  

24.1.2015

  • V Rousínově u Vyškova začnou obyvatelé obce plést dlouhou šálu, která bude představovat kroniku celé vesnice. Při každé možné příležitosti budou moci všichni spojit své síly a plést kousek šály navíc. Je to plán na několik let dopředu a na konci by měla vzniknout jakási pletená kronika obce. Náš komisař bude u zahájení v rámci akce Setkání generací.
 28.1.2015
  • V Brně v hotelu Atlantis bude probíhat Netradiční sportovní den společnosti Novartis. V rámci něj je pro účastníky připraven rekordní pokus, během kterého se na hromadný start postaví co největší počet běžců s kufrem a společně pak uběhnou vzdálenost dlouhou 100 m.
   

Internetové připojení a služby pro Agenturu Dobrý den

zajišťuje Stampi spol. s r.o.

Nudíte se ? Kupte si medvídka mývala !

Ke 100. výročí narození Bohumila Hrabala vystavujeme v muzeu rekordů panely s unikátními fotografiemi z alb nymburských veřejných i soukromých archivů. Najdete na nich nejen kopie dobových novinových výstřižků s prvními texty B. Hrabala, ale např. i výroční vysvědčení slavného spisovatele z roku 1929.

Víte, jak vlastně vypadal strýc Pepin ? A jak je nejlepší uvařit divočáka ? Ne ? Tak to máte pánové štěstí, že právě jedu kolem ! (Slavnosti sněženek, 1975)

Panely zapůjčil Svět knihy, s. r. o. , Autor výstavy: Kamila Chrtková a Městská knihovna Nymburk. Děkujeme jim za spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu.

foto : Bohumil Hrabal se strýcem Pepinem, fotoateliér Nymburk, 50.léta minulého století

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress