Večerníček v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov

Po obou expozicích Muzea rekordů a kuriozit se nám proběhl Večerníček. Je mu sice letos už 50 let, ale pořád je to čipera. Zahrál si na kytaru ze sirek, okukoval Pražský hrad ze špejlí i zámek z čokolády a vyšívanou mapu Evropy, maloval dvoumetrovou tužkou a schovával se za obřím hrncem. Na jubilejním 25. ročníku festivalu Pelhřimov - město rekordů tenhle kluk zvítězil v kategorii Světové unikáty z České knihy rekordů neboť je nejdéle vysílaným televizním pořadem pro děti. Děkujeme za něj České televizi ! Maxipes Fík, Rákosníček, Křemílek s Vochomůrkou a dalších 27 nejznámějších večerníčkovských postaviček se na prázdniny v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit zabydlí. Háčkované hrdiny inspirované večerníčky vytvořila šikovná maminka Lenka Bednářová. Přijďte se na ně (a stovky dalších exponátů) mrknout - otevřeno je každý den od 9 do 17 hodin. Po návštěvě expozice si s dětmi můžete odpočinout na naší volně přístupné zahradě, na kterou navazuje dětské hřiště.

Rekordní pokusy chystané na červenec 2015 …

Držíme palce všem, kteří se chystají být NEJ a dali nám o tom vědět...

31.7.2015, od 16.30
  • V rámci akce Letní Grill Party KFC v Praze na Štvanici proběhne pokus o rekord Nejvíce lidí tančících Kentucky sambu. Choreografii naučí účastníky taneční lektoři, kteří budou na podiu i mezi lidmi. Přijďte a staňte se součástí rekordu...
5.8.2015, 13.00 - 14.00
  • V prachatickém areálu Parkán se uskuteční akce STROOM Dub v žabkách, v rámci které dojde k pokusu o rekord Nejvíce lidí obutých v žabkách na jednom místě v jeden okamžik.
   

Internetové připojení a služby pro Agenturu Dobrý den

zajišťuje Stampi spol. s r.o.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress