Využijte dění ve světě rekordů a kuriozit k prezentaci Vaší společnosti.

Pelhřimovská Agentura Dobrý den zastřešuje v České republice celou oblast rekordů a kuriozit. Agentura Dobrý den, to je spousta originálních nápadů, ale i Česká kniha rekordů, správa České databanky rekordů, mezinárodní festival Pelhřimov – město rekordů a desítky dalších akcí po celé České republice, dvě expozice Muzea rekordů a kuriozit a především stovky každoročně oficiálně evidovaných rekordů a tisíce fotografií z desítek oblastí lidské činnosti.

Staňte se generálním partnerem oblasti – exkluzivní nabídka pro dva reklamní partnery.

Cena : 3 000 000,- Kč

Oblast rekordů a kuriozit je živá, neustále se rozvíjející oblast aktivní zábavy pro nejširší veřejnost, která představuje jedničky v mnoha oborech lidské činnosti a skýtá nepřeberné množství výjimečných možností nenásilné a kvalitní prezentace spolupracujících firem.

Podpořte festival Pelhřimov – město rekordů.

Každoročně druhý víkend v červnu se v  Pelhřimově koná akce, na které jsou k vidění lidé, kteří jsou ve svých oborech výjimeční. Představovaných oborů je široká škála a na festivalu vznikají desítky českých i světových rekordů. Festival je zdrojem neobvyklých situací, postřehů a námětů, které v návštěvnících zanechají hluboký zážitek a jsou celoročně využívány také redaktory nejrůznějších médií. Rekordní dění je na pelhřimovském náměstí vždy namícháno s koncerty, tanečními vstupy, dobrou zábavou, jídlem i pitím. Projekt „Pelhřimov – město rekordů“ byl na největším středoevropském veletrhu cestovního ruchu oceněn cenou GRAND PRIX Region Tour.

 Možnosti propagace a ceny – zde

Česká kniha rekordů – zaplaťte si vlastní stránku.

Jedná se o výpravnou publikaci se stovkami údajů a fotografií, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát. Víte o tom, že Pražský hrad je nejmohutnějším hradním komplexem na celém světě, že lze na laně utáhnout tank, že v ČR žije výrobce funkčního parního stroje ze skla..? Tušíte, kde je v ČR nejnižší nadmořská výška, jaké je nejdelší české slovo, kdo je nejstarším zastupitelem..? Tyto a stovky a stovky dalších zajímavých údajů pyšnících se přívlastky největší, nejstarší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší …

 Možnosti propagace a ceny – zde

Muzeum rekordů a kuriozit.

Zviditelněte se v jednom z nejnavštěvovanějších turistických cílů v Kraji Vysočina.

Téměř vše, co přinášejí stránky České knihy rekordů, je výsledkem píle, dřiny, vytrvalosti, neutuchající snahy, talentu, umění, nápaditosti, trpělivosti, ctižádosti, zručnosti, poctivé přípravy, schopnosti dotáhnout věc až do konce, ale určitě i smyslu pro humor. Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší … To vše jsou přívlastky, s nimiž se v expozici Muzea rekordů a kuriozit setkáte na každém kroku. Muzeum mapující unikátní výkony českých a světových rekordmanů sídlí v Pelhřimově – městě rekordů. V pěti nově zrekonstruovaných patrech pelhřimovské Dolní brány se podařilo nashromáždit unikátní exponáty jinde na světě se nevyskytující. Expozice, kterou navštíví více než 25 000 lidí ročně, je agenturou využívána pro různé mediální soutěže a  každý nový exponát  je  prostřednictvím   celostátních  médií  představován široké veřejnosti.

 

Expozice Zlaté české ručičky Muzea rekordů a kuriozit

Světově unikátní kolekce výrobků ze zápalek pana Tomáše Kordy z Vrchlabí tvoří základ expozice Zlaté české ručičky. Nepředstavitelná píle, dovednost a trpělivost jednoho člověka. Např. Korintská váza byla sestavena v průběhu sedmi a půl tisíce hodin čistého času práce, loď Zlatá laň se v roce 1974 stala vítězkou celosvětové soutěže modelářů v Moskvě a obraz Kovboj je největším obrazem ze sirek na světě. Záliba, která přerostla ve světový rekord, představuje 63 310 hodin čistého času ! 7 let, 2 měsíce a 22 dnů !

 

Rozhodcovská činnost

Agentura Dobrý den vysílá členy svého rozhodcovského týmu k rekordním pokusům organizovaným na území celé ČR. Výsledky pokusů evidujeme do České databanky rekordů, která po 14 letech naší činnosti obsahuje již tisíce údajů využívaných při mediálních aktivitách agentury i při informování případných zájemců o vytvoření rekordu. Tato činnost nám umožňuje účastnit se většiny rekordních pokusů v ČR a využívat je k propagaci akcí agentury i jejích partnerů – především ústní formou při rozhovorech s moderátory, distribucí vlastních tiskových materiálů i umístěním bannerů v místě konání akce.

 

 

 V případě Vašeho zájmu o propagaci  prostřednictvím oblasti rekordů a kuriozit kontaktujte Agenturu Dobrý den na agentura@dobryden.cz, popř. volejte 777 601 303.

Oblast rekordů a kuriozit je živá, neustále se rozvíjející oblast aktivní zábavy pro nejširší veřejnost, která představuje jedničky v mnoha oborech lidské činnosti a skýtá nepřeberné množství výjimečných možností nenásilné a kvalitní prezentace spolupracujících firem.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress