Rekord je nejlepší reklama!

Jste ve svém oboru největším výrobcem, dodavatelem, odběratelem, obchodníkem, nebo ve svém oboru vynikáte jinak? Registrujte si u Agentury Dobrý den Vaše prvenství.

Získejte CERTIFIKÁT dokládající Vaši pozici na trhu.

Rekordní zápis zvedne zájem veřejnosti i médií, potažmo zájem Vašich obchodních partnerů a zákazníků.

Pokud se žádným prvenstvím nemůžete pochlubit, nevadí.

Pojďme společnými silami Váš firemní rekordní pokus vymyslet a realizovat. K rekordnímu pokusu můžeme využít Vaše výrobky i zaměstnance. Rekordní zápis je nenásilná a dlouhodobě kdykoliv využitelná forma propagace. Získáte kvalitní reklamu, která může zvýšit konkurenceschopnost Vašich výrobků i loajalitu zaměstnanců.

Získané certifikáty a publikace s názvem Česká kniha rekordů, které budou obsahovat Váš rekordní zápis, mají širokou škálu využití. Kniha, kterou máme i v anglickém jazyce, je ideálním dárkem nejen pro Vaše obchodní partnery. Certifikát můžete umístit na stěnu ve své pracovně, ale můžete jej klidně “přiložit” ke každému Vašemu výrobku, či produktu.

Cena registrace reklamního rekordu s využitím kompletní nabídky služeb Agentury Dobrý den je 30 000,- Kč, ale jde to i levněji…

Podrobný ceník registrace a další informace získáte na adrese agentura@dobryden.cz

BOMBA!

Objednejte si 100 ks publikace Česká kniha rekordů (á 399,- Kč) ve Vámi zvolené jazykové mutaci pro své obchodní partnery, či zaměstnance a za registraci Vašeho rekordu zaplatíte pouhých deset tisíc korun. Všechny objednané knihy budou obsahovat Váš rekordní zápis, včetně loga a každá z nich bude navíc „oblečena“ v unikátním firemním přebalu!

Volejte Agenturu Dobrý den – infolinky – 565 323 163, 777 601 300

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress