Rekord je nejlepší prezentace!

Pořádáte nějakou firemní, nebo městskou akci? Zařaďte do programu rekordní pokus, zapojte do něj návštěvníky akce a registrujte si Váš rekord u Agentury Dobrý den.

Rekordní zápis zvedne zájem veřejnosti i médií o Vaší akci, potažmo zájem Vašich potenciálních partnerů, či sponzorů.

Získejte CERTIFIKÁT pro sebe i pro účastníky rekordu. Získejte CERTIFIKÁT s logy partnerů a sponzorů. Pokud Vás nenapadá téma pokusu, nevadí.

Pojďme společnými silami Váš rekordní pokus vymyslet a realizovat. Rekordní zápis je nenásilná a dlouhodobě kdykoliv využitelná forma propagace. Získáte kvalitní reklamu, která může zvýšit prestiž a oblibu Vaší akce.

Získané certifikáty a publikace s názvem Česká kniha rekordů, které budou obsahovat Váš rekordní zápis, mají širokou škálu využití. Kniha, kterou máme i v anglickém jazyce, je ideálním dárkem pro všechny zúčastněné. Certifikáty můžete umístit na stěnu ve své pracovně, ale můžete je využít při každé další městské, popř. firemní aktivitě.

Základní cena registrace městských rekordů je 8 000,- Kč.

Získejte podrobnější informace a ceník služeb. Pište na adresu agentura@dobryden.cz

AKCE!

Při využití kompletní nabídky služeb Agentury Dobrý den Vám nyní nabízíme 20 ks publikace Česká kniha rekordů ve Vámi zvolené jazykové mutaci ZDARMA. Ušetříte tak cca 8 000,- Kč z ceny registrace rekordu a získáte dárky pro své partnery.

BOMBA!

Objednejte si 100 ks publikace Česká kniha rekordů (á 399,- Kč) ve Vámi zvolené jazykové mutaci pro své partnery a za registraci Vašeho rekordu zaplatíte pouhých deset tisíc korun. Všechny objednané knihy budou obsahovat Váš rekordní zápis, včetně loga a každá z nich bude navíc „oblečena“ v unikátním městském, nebo firemním přebalu!

Volejte Agenturu Dobrý den – infolinky – 565 323 163, 777 601 300

Rekord je nejlepší reklama. Lidi baví a navíc nestojí majlant. Tady jsou slova jednoho z organizátorů velkých historických slavností nazvaných Trutnov – město draka.  

… a tady je pár fotek z trutnovského rekordu. Nadělal hodně mediální muziky před konáním slavností, přičemž se jednalo zejména o hru a o pozvání dětských návštěvníků.

Domino certifikát

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress