Czech Book of Records
Anglická verze České knihy rekordů – tedy výběr toho nejlepšího z českých vydání, doplněný o nejrůznější NEJ, kterými český národ obohatil svět.
KategorieVýrobce: | Agentura Dobrý den |
---|---|
Dostupnost: | skladem |
Původní cena: | 399 Kč |
333 Kč
303 Kč bez DPH
Kniha představuje ČR jako zemi činorodých lidí, která dala světu řadu pozoruhodných osobností, architektonických skvostů, vynálezů, špičkových sportovců, světově uznávaných uměleckých děl i docela „obyčejných“ hrdinů. Ukazuje naši úchvatnou krajinu včetně památkových objektů, hradů a zámků, orlojů, přírodních podivuhodností a zeměpisných i společenských superlativů.
Smyslem vydání této reprezentativní knihy o 200 stranách s téměř dvěma tisícovkami fotografií je vyslat pozitivní zprávu o České republice do zahraničí.
- Ideální dárek pro Vaše zahraniční přátele, hosty a partnery.
- Obsah knihy byl vytvořen s láskou k České republice a k lidem, kteří jí dělají dobré jméno.
- Czech Book of Records je tím nejlepším českým dárkem, pozváním do České republiky i zdrojem poutavých informací.
- Do kapitoly TOP 10 můžeme doplnit Vámi navržený text (věnování, gratulaci, přání), včetně fotografie.
Související zboží
- Česká kniha rekordů 6Reprezentativní obrazová publikace vydaná v roce 2018.Agentura Dobrý den Česká kniha rekordů 6200 Kčdetail
- Česká kniha rekordů 7Reprezentativní obrazová encyklopedie českých NEJ… plná videí, rekordů a kuriozit.349 KčdetailAgentura Dobrý den Česká kniha rekordů 7akcenovinka