Rekordmanská síň slávy
V roce 2022 vstoupili do Rekordmanské síně slávy Jan Kodeš a David Lafata a v předešlém roce Jiřina Bohdalová, JUDr. Alexander Károlyi a Radek Jaroš.
Jan Kodeš
Jediný tenista v české a československé historii, který získal nejvýznamnější individuální i týmovou trofej.
David Lafata
Nejvíc gólů vstřelených v novodobé historii české nejvyšší fotbalové soutěže.
Jiřina Bohdalová
Jedna z nejoblíbenějších a nejobsazovanějších českých divadelních, filmových a televizních hereček, se na filmovém plátně poprvé objevila v roce 1937 jako šestiletá. Paní Bohdalová hrála v 224 filmech (z toho 130 bylo televizních), zatím naposledy v roce 2021. Její filmová kariéra tak trvá 84 let.
JUDr. Alexander Károlyi
První ombudsman Českého olympijského výboru a nejdéle působící předseda fotbalové Disciplinární komise v ČR.
Radek Jaroš
Jediný český horolezec, který zdolal všech čtrnáct osmitisícovek. Nejúspěšnější český himálajský profesionální horolezec, držitel několika rekordů a řady prvenství. V roce 2014 úspěšně dobyl poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 a zapsal se do síně slávy světového horolezectví. Stal se prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který získal tzv. Korunu Himálaje (zdolal čtrnáct nejvyšších hor naší planety). Dokázal to navíc v nejvyšším věku ze všech držitelů Koruny Himálaje. Když stanul na vrcholu K2, bylo přes 50 let.
Blanka Matragi
Majitelka salonu Blanka Haute Couture v Bejrútu a studia Matragi Design v Praze je držitelkou mnoha mezinárodních ocenění, včetně ceny Gratis Agit za šíření dobrého jména České republiky v zahraničí udělené Ministerstvem zahraničí ČR v roce 2014. Blanka Matragi obléká manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu i mnohé evropské celebrity. V roce 2012 realizovala společně se skláři z ateliérů AJETO Lindava a Kolektiv Nový Bor unikátní skleněné šaty, které jsou zapsány v České knize rekordů.
Jiří Suchý
Nejdéle autorem, ředitelem, hercem, zpěvákem, skladatelem, textařem a režisérem vlastního autorského divadla. Spoluzakladatel a nepřetržitě již déle než 60 let ústřední osobnost divadla Semafor (zal. 1959), pro které napsal (nebo je spoluautorem) 125 divadelních děl (104 hudebních komedií a 21 komponovaných písničkových pořadů).
Jarmila Kratochvílová
Legendární atletka s nejdéle platným světovým rekordem. Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 800 a 400 metrů (Helsinky, 1983), držitelka stříbrné olympijské medaile (Moskva, 1980), mnohonásobná medailistka z Mistrovství Evropy a držitelka státního vyznamenání (medaile Za zásluhy), dokázala 26. července 1983 zaběhnout v Mnichově 800 metrů za 1:53,28 min. Tento výkon je historicky nejdéle platným světovým rekordem v oficiálních disciplínách pod širým nebem v dějinách ženské atletiky.
Jaromír Jágr
držitel největšího počtu hokejových individuálních rekordů
Štěpánka Hilgertová
šestinásobná účastníce olympijských her
Václav Chalupa
šestinásobný účastník olympijských her
Pepa Dvořák
představitel největšího počtu vodnických rolí v divadelní hře Čochtan vypravuje
Karel Gott
Zpěvák s největším počtem cen popularity v historii. Karel Gott zvítězil v letech 1963 - 2015 celkem 40krát v anketě ZLATÝ SLAVÍK (od r. 1996 ČESKÝ SLAVÍK) o nejpopulárnějšího zpěváka, která je v Československu a poté v České republice organizována od r. 1962. V anketě o nejoblíbenější tváře a pořady televizních obrazovek TýTý, která byla pořádána v letech 1991 - 2015, zvítězil Karel Gott rovněž nejčastěji, celkem 31krát (22krát v kategorii Zpěvák a 9krát jako Absolutní vítěz).
Kateřina Neumannová
Běžkyně na lyžích, cyklistka, organizátorka, olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích. Kateřina Neumannová se stala první českou sportovkyní v historii, která si vybojovala účast na zimních i letních olympijských hrách. Dosáhla rekordního počtu účastí na olympiádách (6), v rámci kterých získala 6 medailí, což je rekordní počet mezi českými sportovkyněmi na ZOH. Má na svém kontě nejvíc vítězství v závodech světového poháru mezi českými lyžaři (18). V r. 2006 získala zlatou medaili v běhu na 30 km na olympiádě v italském Turíně a zvítězila v anketě Sportovec roku. Je rovněž rekordmankou ankety Svazu lyžařů České republiky o nejlepšího českého lyžaře "Král bílé stopy". Tento titul získala sedmkrát, což je nejvíc v celé historii.
Emil Zátopek
Jeden z největších atletů všech dob. Nejvíce proslul během olympijských her 1952 v Helsinkách, kde vyhrál běh na 5 km (14:06,72 min), 10 km (29:17,0 min) a dokonce i maratón (2:23:03,2 H), který tehdy běžel poprvé v životě!
Dana Zátopková
Česká atletka - oštěpařka, olympijská vítězka
Martina Sáblíková
Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení
Jindřich a Jan Pospíšilové
Nejvíc titulů mistrů světa v míčových sportech – vyhráli světový šampionát v kolové celkem 20krát, přičemž při jejich posledním triumfu bylo Janovi 43 let a Jindřichovi 46 let. Mistry Československa se stali 25krát, Králem cyklistiky byli vyhlášeni celkem 8krát a v r. 1979 získala tato bratrská dvojice i titul Sportovec roku.
Jiří Holík
Československý hokejista a trenér – rekordních 319 startů za hokejovou reprezentaci.
Karel Loprais
Automobilový závodník – 6 x zlatý na Rallye Dakar
Ing. Jiří Hanzelka a Ing. Miroslav Zikmund
Cestovatelské legendy
JUDr. PhDr. Miloslav Stingl
Český cestovatel, etnograf a spisovatel - 41 knih, které vyšly ve 239 vydáních v úhrnném nákladu 16 919 000 výtisků!
Juraj Puci
Chodec, reportér – 230 000 km
Jan Skorkovský
Fotbalové dovednosti ve volném stylu
Ing. Josef Kocourek
Nejdéle působící a nejstarší parlamentní stenograf
Ladislav Likler
Předseda Klubu sběratelů kuriozit
Karol Ostertag
Magnetický muž – 225 kg
Petr Musil
První český dráteník
Ing. Emil Bartes
Chovatel a šlechtitel slepic
Vratislav Ebr
Knihkupec
Ladislav Kochánek
Sběratel informací o rekordech a kuriozitách
Železný ZEKON
Český silák a bavič
Peter Dvorský
Vedle Placida Dominga, Luciana Pavarottiho a Josého Carrerase jeden z neúspěšnějších světových tenoristů, hostoval na více než 60 operních scénách ve 25 zemích celého světa. Zpíval po boku nejslavnějších dirigentů a operních sólistů (nejčastější a nejoblíbenější partnerkou mu byla Mirella Freni). Jen ve Státní opeře ve Vídni odzpíval v letech 1977–2000 neuvěřitelných 238 představení, v nichž ztvárnil šestnáct různých postav. Představil se tamnímu publiku jako Italský zpěvák, Duca di Mantova, Alfredo, Edgardo, Rodolfo, Viscardo, Nemorino, Macduff, Pinkerton, Gabriele Adomo, Des Grieux, Princ, Cavaradossi, Lenskij, Ricardo a Don Alvaro.