+420 565 323 163

Spolupracující restaurace a ubytovateléMuzeu rekordů se nachází v blízkosti mnoha ubytovacích zařízení. S těmi nejzajímavějšími z nich rádi spoluracujeme. Po osobní návštěvě každého z nich můžeme říci, že :

CAFE IVETA se nachází přímo mezi našimi expozicemi. Zajděte k nim posedět u exkluzivní italské kávy s dortem nebo dezertem ruční výroby a sklenkou moravského vína.

Na portálue-pobyty.cz najdou turisté nejen ubytování v blízkosti Muzea rekordů, ale i mnoho zajímavých odkazů na další turistické cíle.

Hotel Slavie stojí přímo na pelhřimovském náměstí a patří k našim dobrým a dlouhodobým partnerům.

Penzion H-Market nabízí ubytování v historickém centru Pelhřimova nedaleko Muzea rekordů a kuriozit.

V rekreačním středisku Želivka po projížďce na kole skrz lesy pivečko chutná úplně nejlíp. A pokud chcete přespat, ugrilují vám i selátko. A v jejich druhém středisku Kletečná se v pohodě ubytujete i s celou školou v přírodě.

Penzion Medličky je krásný rozsáhlý wellness areál, který vám bude líto opustit.

Vrch Křemešník vám kromě ubytování nabídne i sjezdovku (v zimě) a lanový park (v létě).

Motel Farma Poříčí má skutečně svoji vlastní farmu.Kromě dobrého jídla si můžete koupit i med přímo od paní majitelky včelařky a jejich kavárna je prostě famózní!

Váňův statek je krásný zrekonstruovaný statek, kde se vám bude opravdu líbit. A pro vaše dětičky rádi zajistí vyjížďky na ponících - ze sedla koně je prý pohled na svět nejhezčí !

Cestou k wellness centru Johanka míjíte rybářské sádky a padá na vás pohoda a klid.

Bistrot de Papa je skvělý kousek Francie uprostřed Vysočiny.Vaří přímo rodilý pan Francouz a budete si připadat jako v seriálu Dva písaři.

Chadimův mlýn pochází z roku 1644 a potomek mlynářského rodu pan Martin jej nádherně zrekonstruoval. Rád vám povypráví o jeho historii a předvede, jak funguje - budete si připadat jako Na samotě u lesa!

Hotel Artaban získal ocenění „CZECH HOTEL AWARDS“ pro kraj Vysočina.Navštívíte-li jej, uvidíte proč.

Hotel Rustical je prostě klasika v nejlepším smyslu slova. A zatopený lom v jeho blízkosti nabízí jedno z nejlepších koupání na Pelhřimovsku.

V Letohrádku svatý Vojtěch si budete připadat jako na zámku. S tím rozdílem, že tady si ke krbu pod medvědí kožešinu můžete sednout a v klidu si vychutnat kávu či oběd.

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304

Expozice Zlaté české ručičky

+420 565 323 163
Agentura Dobrý den, s. r. o.
Expozice Zlaté české ručičky

Nábřeží rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape
Muzeum rekordů a kuriozit
Dolní brána, Palackého 47,393 01 Pelhřimovzobrazit na mape