+420 565 323 163

Spolupracující restaurace a ubytovateléMuzeu rekordů se nachází v blízkosti mnoha ubytovacích zařízení. S těmi nejzajímavějšími z nich rádi spoluracujeme. Po osobní návštěvě každého z nich můžeme říci, že :

CAFE IVETA se nachází přímo mezi našimi expozicemi. Zajděte k nim posedět u exkluzivní italské kávy s dortem nebo dezertem ruční výroby a sklenkou moravského vína.

Restaurace a minipivovar "Na Čtyrce" vám kromě chutného menu nabídne i vlastní pivečko! Najdete ho přímo na Masarykově náměstí.

Hotel Slavie  patří k našim dobrým a dlouhodobým partnerům.

Penzion H-Market nabízí ubytování v historickém centru Pelhřimova nedaleko Muzea rekordů.

Na portálue-pobyty.cz najdou turisté nejen ubytování v blízkosti Muzea rekordů, ale i mnoho zajímavých odkazů na další turistické cíle.

V rekreačním středisku Želivka po projížďce na kole skrz lesy chutná úplně nejlíp. A pokud chcete přespat, ugrilují vám i selátko. A v jejich druhém středisku Kletečná se v pohodě ubytujete i s celou školou v přírodě.

Penzion Medličky je krásný rozsáhlý wellness areál, který vám bude líto opustit.

Vrch Křemešník vám kromě ubytování nabídne i sjezdovku (v zimě) a lanový park (v létě).

Motel Farma Poříčí má skutečně svoji vlastní farmu.Kromě dobrého jídla si můžete koupit i med přímo od paní majitelky včelařky a jejich kavárna je prostě famózní!

Váňův statek je krásný zrekonstruovaný statek, kde se vám bude opravdu líbit. A pro vaše dětičky rádi zajistí vyjížďky na ponících - ze sedla koně je prý pohled na svět nejhezčí !

Cestou k wellness centru Johanka míjíte rybářské sádky a padá na vás pohoda a klid.

Bistrot de Papa je skvělý kousek Francie uprostřed Vysočiny.Vaří přímo rodilý pan Francouz a budete si připadat jako v seriálu Dva písaři.

Hotel Artaban získal ocenění „CZECH HOTEL AWARDS“ pro kraj Vysočina.Navštívíte-li jej, uvidíte proč.

Hotel Rustical je prostě klasika v nejlepším smyslu slova. A zatopený lom v jeho blízkosti nabízí jedno z nejlepších koupání na Pelhřimovsku.

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape