+420 565 323 163

Oživlé stránky České knihy rekordů

Oživlé stránky České knihy rekordů

Večer plný překvapení a rekordních zážitků je určen do sálů a sálků, klubů i divadel.

  • Originální, neotřelé a divácky atraktivní představení plné nejrůznějších překvapení ze světa rekordů a kuriozit.
  • Vystoupení vybraných rekordmanů.
  • Hudební koktejl v podání vybraného interpreta.
  • Videa a fotografie z nejzajímavějších rekordních pokusů.
  • Zasvěcené moderování v podání zakladatelů pelhřimovské Agentury Dobrý den a autorů publikace Česká kniha rekordů.
  • To je koktejl, který určitě pobaví návštěvníky Vaší akce.

Základem nabízeného programu je prezentace rekordních pokusů na velkoplošné projekci doprovázená mluveným slovem zkušených moderátorů. Programovou peckou je účast vybraného rekordmana (účinkujícího), který v několika vstupech zpestří program svým vystoupením. Dalším tahákem pro návštěvníky akce bude muzikant, kterého si můžete vybrat z naší nabídky, a který okoření celý program hudebními sety.

Moderátoři:

Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Pepíno Vaněk – zakladatelé Agentury Dobrý den Pelhřimov, která v ČR zastřešuje oblast rekordů.

Rekordmani k Vašemu výběru:

Železný Zekon – silák s duší komedianta. Show plná siláckých kousků doprovázená mluveným slovem samotného rekordmana, který je i skvělým bavičem.

Matěj Kodeš – mistr mýdlových bublin, který svým uměním okouzluje diváky po celém světě.

Denisa Ozdobinski – držitelka několika titulů Mistra ČR v Pole Dance.

Bob Divílek – bývalý reprezentant ČR a první Čech, který se zúčastnil MS v kulturistice. 77letý borec udivuje svými výkony i dnes. Vrcholem vystoupení je poskládání rekordmana do miniaturního proskleného boxu.

Ride Wheel– dva přední jezdci na cyklotrialovém kole vybaví prostor svého vystoupení atraktivními překážkami a stanou se centrem všeho dění. Strhující a divácky atraktivní vystoupení za doprovodu rytmické hudby vyžaduje ze strany pořadatelů prostor cca 10 × 10 metrů.

Luboš Vaněk – nejrychlejší karikaturista světa vytvoří návštěvníkům akce karikatury jako vzpomínku na akci (vhodné na srazy rodáků, firemní akce…).

Hudební vstupy k Vašemu výběru:

Vláďa Hron – na začátku milénia představil na obrazovce veřejnoprávní televize svoji imitátorskou show ABECEDA HVĚZD, při které imitoval širokou škálu zpěváků české i světové hudební scény v abecedním pořadí a odstartoval svoji hvězdnou kariéru. V současné době se svými imitacemi vystupuje nejen po celé ČR, ale také v mnoha evropských zemích, nebo v nejrůznějších televizních i rozhlasových pořadech.

Michaela Rotterová – moderátorka Rádia Krokodýl, herečka Divadla Radost, ale hlavně skvělá zpěvačka dodá celé akci ženskou krásu a spoustu skvělých písniček.

Filosofující dřevorubec – kytarista folkového ražení s vlastní tvorbou, který umí (klidně na přání) zahrát všechno od Plíhala po Metaliccu. Jeho vystoupení pobaví, ale přinese i mnohá poučení.

Cena od 50 000 Kč + DPH (dle výběru účinkujících) + doprava

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme Vám za případný zájem. Je pro nás významnou podporou a povzbuzením pro naši další činnost.

e-mailprodukce@dobryden.cz
telefon777 601 303

Agentura Dobrý den, s. r. o.,
nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimov

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape