+420 565 323 163

Nabídka prezentace partnerů

Nabídka prezentace partnerů

Agentura Dobrý den Pelhřimov zastřešuje v České republice celou oblast rekordů. Agentura Dobrý den, to je spousta originálních nápadů, ale i Česká kniha rekordů, správa České databanky rekordů, mezinárodní festival Pelhřimov – město rekordů a desítky dalších akcí po celé České republice, dvě expozice Muzea rekordů, a především stovky každoročně oficiálně evidovaných českých rekordů.

České rekordy, to je živá, neustále se rozvíjející oblast aktivní zábavy pro nejširší veřejnost, která představuje jedničky v mnoha oborech lidské činnosti a skýtá nepřeberné množství výjimečných možností nenásilné a kvalitní prezentace spolupracujících firem.

České rekordy – komisař u každého pokusu
Agentura Dobrý den vysílá k rekordním pokusům organizovaným na území celé ČR své komisaře. Jedná se o cca 100 akcí ročně. Tato činnost skýtá možnost prezentace reklamních partnerů. Výsledky pokusů evidujeme do České databanky rekordů, která po 33 letech naší činnosti obsahuje tisíce údajů a fotografií opakovaně využívaných při mediálních aktivitách.

České rekordy – kniha rekordů
Reprezentativní obrazová encyklopedie českých NEJ… 1596 údajů, 2210 fotografií a 390 QR kódů, prostřednictvím kterých se můžete obrazově přenést na řadu míst, kde padaly nové české rekordy.

České rekordy – Muzeum rekordů
Téměř vše, co přinášejí stránky České knihy rekordů, je výsledkem píle, dřiny, vytrvalosti, neutuchající snahy, talentu, umění, nápaditosti, trpělivosti, ctižádosti, zručnosti, poctivé přípravy, schopnosti dotáhnout věc až do konce, ale určitě i smyslu pro humor. Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší … To vše jsou přívlastky, s nimiž se v expozici Muzea rekordů setkáte na každém kroku. Muzeum mapující unikátní výkony českých a světových rekordmanů sídlí v Pelhřimově. V pěti nově zrekonstruovaných patrech pelhřimovské Dolní brány se podařilo nashromáždit unikátní exponáty jinde na světě se nevyskytující. Expozice, kterou navštíví více než 25 000 lidí ročně, je agenturou využívána pro různé mediální soutěže a každý nový exponát je prostřednictvím celostátních médií představován široké veřejnosti.

České rekordy – expozice Zlaté české ručičky
Světově unikátní kolekce výrobků ze zápalek pana Tomáše Kordy z Vrchlabí tvoří základ expozice Zlaté české ručičky. Nepředstavitelná píle, dovednost a trpělivost jednoho člověka. Např. Korintská váza byla sestavena v průběhu sedmi a půl tisíce hodin čistého času práce, loď Zlatá laň se v roce 1974 stala vítězkou celosvětové soutěže modelářů v Moskvě a obraz Kovboj je největším obrazem ze sirek na světě. Záliba, která přerostla ve světový rekord, představuje 63 310 hodin čistého času! 7 let, 2 měsíce a 22 dnů! Expozice je využívána k pořádání tiskových konferencí spojených s představením nového rekordu, s uvedením nějaké VIP osobnosti do Rekordmanské síně slávy, …

České rekordy – Rekordmanská síň slávy
Do síně slávy Muzea rekordů byla uvedena celá řada osobností, včetně Karla Gotta, Jarmily Kratochvílové, Věry Čáslavské, Jana Kodeše, Radka Jaroše, Jiřího Suchého a mnoha dalších. Každoročně uvádíme do síně slávy 2–3 osobnosti, které ve svém oboru dosáhly nějaké výjimečnosti. Síň slávy připravujeme otevřít jako samostatnou, třetí expozici Muzea rekordů.

České rekordy – festival rekordů
Každoročně druhý víkend v červnu se v Pelhřimově koná akce, na které jsou k vidění lidé, kteří jsou ve svých oborech výjimeční. Představovaných oborů je široká škála a na festivalu vznikají desítky českých i světových rekordů. Festival je zdrojem neobvyklých situací, postřehů a námětů, které v návštěvnících zanechají hluboký zážitek a jsou celoročně využívány také redaktory nejrůznějších médií. Rekordní dění je na pelhřimovském náměstí vždy namícháno s koncerty, tanečními vstupy, dobrou zábavou, jídlem i pitím. Projekt Pelhřimov – město rekordů byl na největším středoevropském veletrhu cestovního ruchu oceněn cenou GRAND PRIX Region Tour. Od roku 2023 nabízíme uspořádání festivalu kdekoliv v ČR.

České rekordy – výstava a putovní expozice

  • Nabídka prezentace partnerů

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape