+420 565 323 163

Chystá se: Největší puzzle mapy ČR

Chystá se: Největší puzzle mapy ČR

Nadační fond Děti bez mobilu pořádá akci „Spojme Česko“ s pokusem o rekord „Největší puzzle mapy ČR“. K rekordu se může připojit každý zakoupením jednotlivých dílků a přispět tak do sbírky na stavbu dětského hospice Domu pro Julii.

Obří puzzle mapy ČR je již připravené a jednotlivé dílky jsou k prodeji v rámci veřejné sbírky – každý dárce si může vybrat na mapě svůj dílek puzzle (např. se svou obcí) a po uhrazení finančního daru jej obdrží poštou, poté se na svůj dílek zvěční a pošle ho zpět na adresu pořadatele.

Jakmile projdou všechny dílky rukama dárců, spojí se v „Největší puzzle mapy ČR“ a bude vytvořen nový český rekord! Veškerý výtěžek z prodeje půjde na pomoc se stavbou dětského hospice v Brně (Dům pro Julii), místa, kde zkušení zdravotníci, pečovatelé, psycholog, duchovní, sociální pracovník a další poskytnou tu nejlepší možnou péči v těžkém období.

I my jsme přispěli do sbírky a zakoupili 2 dílky puzzle s „naším“ Pelhřimovem.

Připojte se také…

Více informací najdete na webu www.spojmecesko.cz

Informace od pořadatele:

Spojme Česko aneb Pojďte do toho s námi

Už jste někdy zažili pocit vítězství ze společně dosaženého cíle nebo výjimečnost chvíle, kdy jste dosáhli nějakého rekordu? Ne všechny rekordy jsou založeny na bodech a časových limitech, někdy stačí mít dobré srdce a pomoci dobré věci, a přitom se pobavit, seznámit se s novými lidmi, být součástí něčeho, co nás přesahuje a bude tu i za sto let.

Projekt Spojme Česko, který propojil dobříšský nadační fond Děti bez mobilu a brněnský tým pro stavbu nového dětského hospice Dům pro Julii, bude společně s vámi, občany celé naší republiky usilovat o rekord. Vytvoříme největší mapu ČR složenou z jednotlivých dílků PUZZLE a prokážeme tím nejen soudržnost lidí naší země, bez ohledu na to, z jakého jejího koutu pocházejí, ale pomůžeme tím i do budoucnosti rodinám, které prožívají nejtěžší a nejbolestivější období svého života. Bitvu, kterou nelze vyhrát.

Některé věci ovlivnit nemůžeme, některé ano. My všichni se můžeme stát spolurekordmany největších PUZZLE v České republice, můžeme si odnést nejen hezké zážitky a vzpomínky, ale hlavně ten důležitý pocit, že nejsme sami. Každý člověk v této republice zakoupením dílku mapy, na který napíše svůj vzkaz a odešle zpět organizátorům, pomůže dosáhnout rekordu, a především podpoří stavbu Domu pro Julii.

  • Chystá se: Největší puzzle mapy ČR
  • Chystá se: Největší puzzle mapy ČR
  • Chystá se: Největší puzzle mapy ČR

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape