+420 565 323 163

GO - Regiontour 2018

GO - Regiontour 2018

18.–21. ledna 2018 budeme na veletrhu veletrhu GO - Regiontour 2018. BVV - Brněnské výstaviště.

Agentura Dobrý den: PELHŘIMOV – MĚSTO REKORDŮ na veletrhu GO – Regiontour 2018

Ve dnech 18.–21. ledna 2018 bude Agentura Dobrý den prezentovat Pelhřimov na druhém největším veletrhu cestovního ruchu v ČR.

  • Na ploše 200 metrů čtverečních představíme Muzeum rekordů a kuriozit a díky KZmPe také další turistické cíle našeho města.
  • Do expozice zakomponujeme ve spolupráci se Střední průmyslovou školou a Středním odborným učilištěm Pelhřimov pozoruhodný automobil, který byl vyroben v rámci projektu Kraje Vysočina a následně byl zapsán do České knihy rekordů.
  • Dalším automobilem, který vjede do naší expozice, bude Oktávie, která objela celý svět, a se kterou se můžete seznámit na www.bigtrip.cz.
  • Součástí expozice budou unikátní velkoplošné obrazy Slovanské epopeje Alfonse Muchy sestavené pod vedením paní Anny Počarovské z Miroslavi v průběhu 3 měsíců 266 lidmi z 163 846 dílků puzzle.
  • Dalším rekordmanem prezentujícím v rámci našeho stánku svou práci bude Jiří Halouzka - autor největšího počtu soch vyřezaných motorovou pilou.
  • Na improvizovaném pódiu vystavíme 8,5 metru dlouhého draka vyřezaného z jednoho kusu dřeva.
  • V souvislosti se 100. výročím čs. samostatnosti (28. říjen 2018) proběhne aktivita s názvem "Český den s českými vlajkami", která bude na veletrhu GO – Regiontour 2018
    odstartována novým českým rekordem. Tento rekord Vám zatím neprozradíme. Berte toto naše tajemství jako pozvánku na veletrh do Brna.

INFO OD POŘADATELE VELETRHU:

WEB

FACEBOOK

Přátelé,

brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR vyhlásily na rok 2018 velký restart. Tradiční lednová akce prošla výrazným „faceliftem“, který poznáte podle atraktivního obsahu i nové tváře.

Pokud plánujete dovolenou za hranice, přijďte se inspirovat na veletrh GO. Těšit se můžete nejen na prezentaci zahraničních destinací, ale také na Českou republiku. Na veletrh Regiontour totiž dorazí všechny kraje! Brno se tak na čtyři dny promění v místo, kde budou moci lidé „procestovat“ Česko. Takže pokud rádi cestujete na vlastní pěst, účast je pro vás povinná!

Nově pro vás chystáme festivalový pavilon, který bude plný zážitků. Na své si příjdou milovníci cykloturistiky, potápění, pěší turistiky, ale také třeba wellness. Zájemci o dovolenou na vodě budou mít jedinečnou příležitost prohlédnout si jachtu, která hned po veletrhu zamíří na moře do Chorvatska. Doprovodný program doplní cestovatelský festival GO kamera a festival krajových specialit a regionálních potravin REGFOODFEST.

PS: Bude co jíst a pít, protože chystáme super bar v centru zážikového pavilonu.

PS2: Malé ratolesti s sebou. Nachystaný bude i vyšperkovaný koutek pro malé cestovatele.

PS3: A chystáme pro vás další vychytávky, ty vám ale řekneme zase za pár dní! Sledujte nás.

Těšíte se? My jo! Tak na viděnou v lednu 2018 na veletrzích cestovního ruchu GO - Regiontour :-)

Více informací najdete na: http://www.bvv.cz/go-regiontour/.

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape