+420 565 323 163

Výzva pro všechny milovníky otužování!

Přijeďte podpořit výhody tzv. suchého otužování a zároveň vytvořit nový český rekord!

Světový rekordman ve výdrži v planku, ale také rekordman v běhu po sněhu Josef Šálek zve všechny příznivce otužování na akci 18. 2. 2024. Co se bude dít? Můžete se stát součástí rekordu a uvidíte Pepův pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů...

Výzva pro všechny milovníky otužování!

Přijeďte podpořit výhody tzv. suchého otužování a zároveň vytvořit nový český rekord! Agentura Dobrý den Pelhřimov bude 18. 2. dohlížet nad nově vytvořeným českým rekordem v největším počtu obutých běžců, do půl těla obnažených, běžících po sněhu trať dlouhou 5 kilometrů.

ZMĚNA!!!

Klimatické podmínky mě donutily nevzdat se a najít jiné vhodné místo, které je doslova požehnáním. Akce se uskuteční 18.2. přímo pod Sněžkou!!! Tedy určitě na sněhu!!!

Co nás čeká!

Guinessův rekord v bosém půlmaratonu.

Český rekord v největším počtu obnažených obutých běžců na trati 5 km.

Český rekord v uběhnutí půlmaratónu na sněhu handicapovaným sportovcem.

Výzva pro všechny milovníky otužování!

Přijeďte podpořit výhody tzv. suchého otužování a zároveň vytvořit nový český rekord! Agentura Dobrý den Pelhřimov bude 18. 2. 2024 u horské chaty Jelení louky u Pece pod Sněžkou v Krkonoších (Pec pod Sněžkou 77), dohlížet nad nově vytvořeným českým rekordem v největším počtu obutých, do půl těla obnažených běžců, běžících po sněhu trať dlouhou 5 kilometrů. Registrace bude probíhat na místě mezi 10. a 11. hodinou. Startovné, které je na částečné pokrytí nákladů rekordu, je 500 Kč/os. Jeho součástí je i pamětní list, který dostane každý účastník běhu.

Dalším unikátním počinem nezlomné vůle, bude rekordní pokus handicapovaného běžce s jeho vodičem. Jakub Trčka z Letovic, který je po těžkém pracovním úrazu prakticky nevidomý a po částečné amputaci levé ruky, se pokusí jen v botách a kraťasech uběhnout půlmaratón!!!

To vše bude předzvěstí naboso běženého půlmaratónu, který zde za účasti komisařů Guinessovy knihy rekordů poběží Joska Šálek, držitel už jednoho Guinessova rekordu v nejdelší výdrži v pozici plank (9hod 38minut 47sekund).

Jeho výkonem chce přepsat letitý světový rekord známého holandského otužilce Wima Hofa a ukázat, že i ve věku 54 let (18.2. má právě tyto narozeniny) může být člověk vrcholně aktivní.


Děkujeme za vaše sdílení. Přijďte nás podpořit! Vše bude velmi intenzivně mediálně sledované a můžeme tak společně podpořit zdravý přístup k životu, silné imunitě a pohybu.

Těšíme se na vás
Joska Šálek a tým

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304
Muzeum rekordů – expozice Zlaté české ručičky
+ Agentura Dobrý den, s. r. o.,

nábřeží Rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mapě
Muzeum rekordů – expozice ve věži
Dolní brána, Palackého 47, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape