Oficiální web českých rekordů
+420 565 323 163

Nabídka

Honza Weber, zdroj: www.honzaweber.com

Téma rekordů a kuriozit, neuvěřitelné výkony rekordmanů, možnost využití exponátů Muzea rekordů a kuriozit a v neposlední řadě bohaté zkušenosti v mnoha oblastech lidského konání skýtají agentuře Dobrý den obrovský potenciál témat pro nápady na pořádání originálních, neotřelých a divácky atraktivních akcí. Právě takový program připravíme na klíč také pro Vaše zákazníky, zaměstnance, či partnery.

Nabídka produkce Agentury Dobrý den:

  • Agenturní a reklamní činnost
  • Vystoupení rekordmanů
  • Obří předměty a miniatury
  • Firemní akce
  • Výstavy
  • Propagace neobvyklého rázu
  • Firemní turné
  • Městské slavnosti

Dejte nám své zadání a nechte nás tvořit a přemýšlet.

Základem nabízeného doprovodného programu může být FOTO show ze světa rekordů a kuriozit prezentovaná na velkoplošné projekci a doprovázená mluveným slovem zkušeného moderátora. Fotografie i údaje ze světa rekordů a kuriozit lze jakkoliv tematicky zaměřit. Česká kniha rekordů skýtá více než stovku různých tematických okruhů a databanka fotografií Agentury Dobrý den obsahuje tisíce snímků. Nabízený program lze rozdělit do dvou až šesti vstupů. V každém vstupu promítneme cca 5 – 10 fotografií. Jedna z fotografií v každém vstupu pak představí návštěvníkům akce rekordmana (účinkujícího), který zpestří program svým vystoupením. Program můžeme oživit mediálně známými tvářemi.

Využijte dění ve světě rekordů a kuriozit k Vaší prezentaci

Oblast rekordů a kuriozit je živá, neustále se rozvíjející oblast aktivní zábavy pro nejširší veřejnost, která představuje jedničky v mnoha oborech lidské činnosti a skýtá nepřeberné množství výjimečných možností kvalitní prezentace spolupracujících firem. Kontaktujte nás.

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304

Expozice Zlaté české ručičky

+420 565 323 163
Agentura Dobrý den, s. r. o.
Expozice Zlaté české ručičky

Nábřeží rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape
Muzeum rekordů a kuriozit
Dolní brána, Palackého 47,393 01 Pelhřimovzobrazit na mape