Oficiální web českých rekordů
+420 565 323 163

E-shop Agentury Dobrý den

Vážení přátelé, vítejte v e-shopu Agentury Dobrý den. Náš e-shop neobsahuje tisíce položek, ale můžete si být jisti, že každý Vámi zakoupený předmět je zcela originálním a unikátním dárkem.

Nabídka

Registrace rekordu – Plánujete uspořádat rekord? Máte tip na rekordmana? Jste v něčem nejlepší? Chcete se podělit o nějakou kuriozitu? Buďte nej… a dejte nám o tom vědět!

Certifikát a Česká kniha rekordů pro účastníky rekordu – Pro rekordmany, přímé účastníky rekordu, pro partnery a podporovatele konkrétního rekordu.

Produkty

Česká kniha rekordů 6
Česká kniha rekordů 6

Výpravná Česká kniha rekordů 6 přináší nové rekordy, zcela nové kapitoly a dosud nepublikovaná česká NEJ... + spousty důvodů k pozvednutí národní hrdosti. Publikace přináší zprávu o českých vynálezech, pozoruhodnostech jednotlivých oborů, světových prvenství českých lidí, o zlatých českých ručičkách řemeslníků, lidových tvůrců, ale také neuvěřitelné výkony našich rekordmanů, kaskadérů, siláků a akrobatů, přírodní i zeměpisné pozoruhodnosti všech krajů České republiky, nechybí význačné osobnosti, světci a poutní místa, vynikající česká umělecká díla, světově uznávaní umělci...

333 Kč
 ks
Česká kniha rekordů 6 s věnováním
Česká kniha rekordů 6 s věnováním

Do výtisku České knihy rekordů vlepíme jakékoliv přání, fotografii nebo gratulaci. Řekněte někomu, že je pro Vás tím NEJ… Darujte Českou knihu rekordů, která to potvrdí. Udělejte radost sobě nebo ostatním.
Text věnování vepište níže do poznámky k objednávce, případnou fotografii zašlete společně s Vaším jménem na e-mail agentura@dobryden.cz. Více informací

399 Kč
 ks
Czech Book of Records
Czech Book of Records

The Best Czech Gift!
Komplexní představení České republiky v tom nejlepším světle. Ideální dárek pro Vaše zahraniční přátele, hosty a partnery. Obsah knihy byl vytvořen s láskou k České republice a k lidem, kteří jí dělají dobré jméno. Czech Book of Records je tím nejlepším českým dárkem, pozváním do České republiky i zdrojem poutavých informací. Do kapitoly TOP 10 umíme, stejně jako v české verzi knihy, doplnit Vámi navržený text (gratulaci, přání), včetně fotografie.

333 Kč
 ks
Karikatura podle fotografie
Karikatura podle fotografie

Jedinečný a zároveň zábavný dárek pro Vaše blízké.
Originální dárek pro Vaše nejbližší, přátele a známé. Ideální pro narozeninové oslavy, svatby a jiné slavnostní příležitosti. Unikátní karikatura, nakreslená světovým rekordmanem, udělá každému radost, pobaví okolí a nikdo ji nikdy nevyhodí !!! Tento celoživotní dárek můžete objednat mailem ! Pošlete nám v příloze výraznou a kvalitní fotografii obličeje oslavence (nejlépe anfas i profil), do zprávy popište jeho vzhled a připište jeho koníčky, oblíbené činnosti, či charakterové znaky. Nejpozději do 10 dnů obdržíte karikaturu v podobě zarámované fotografie A4 a také její elektronickou verzi k užití na sociálních sítích, popř. k dalšímu tisku. Dodací lhůta je delší z důvodu zakázkové výroby.

1800 Kč
 ks
Mobilní pálenice vzor 1922 - edice present
Mobilní pálenice vzor 1922 - edice present

FUNKČNÍ MODEL! Mechanický model mobilní pálenice vzor 1922. V dřevěné krabičce s polstrováním, včetně manuálu a tzv. „invazního kufříku“, který obsahuje odměrku z ušlechtilé oceli, táhlo, přečerpávací hadičku a lopatku – topeniště. Součástí sady je i podstavec a 2ks kýblíků. Model je označen unikátním sériovým číslem.
Model je vyráběn v malých limitovaných sériích a jeho precizní zpracování, funkčnost a použití kvalitních kovových materiálů z něj dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na jeho výrobu byly použity kvalitní hliníkové slitiny s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám. U modelu jsou uplatňovány stejné technologie a postupy, které výrobce používá při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je označen unikátním sériovým číslem.
Rozměry: 146 x 114 x 48 mm
Palivo: pevný líh

3300 Kč
 ks
Pumpa ssací vzor 1888
Pumpa ssací vzor 1888

FUNKČNÍ MODEL! Unikátní dárek pro muže.
Pumpa čerpá z láhve slivovici a jiné ušlechtilé destiláty. V dárkové dřevěné krabici v sadě se skruží a 2ks nerezových kýblíků. Model je na tělese označen unikátním sériovým číslem.
Model je určen k čerpání ušlechtilých destilátů a tomu byla podřízena i volba materiálů, konstrukce klapek, pracovního válce a pístu. Všechny díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerez oceli 18/10 a jsou opracovány tak přesně a precizně, že pro spolehlivou funkci není třeba žádných dodatečných těsnění. To dává mechanismu značnou odolnost a dlouhodobou spolehlivost. U modelu jsou uplatňovány stejné technologie a postupy, které výrobce používá při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Pumpu ssací Vzor 1888 lze použít na většinu běžně používaných lahví pro destiláty s otvorem hrdla 18,8 až 19,6mm. Nedoporučujeme použití na husté likéry typu vaječný koňak, které můžou zalepit klapky.

1900 Kč
 ks
Opékací prut OP-15
Opékací prut OP-15

OUTDOOR - Ó Pé patnáctka je nezbytný 'outdoorový' doplněk pro milovníky výletů do přírody, táboráků a dobře propečených špekáčků. Blýskněte se u ohně ošťuchlíkem hodným diplomata.
Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo má navíc rád i trochu nadsázky a recese, je to ten správný tip!
Aby byl prut skladný a snadno přenosný, inspiroval se výrobce šroubovacím systémem vytěráku hlavně, z příslušenství legendárního samopalu vz.58 používaného ČSLA. Prut se dá rozložit na čtyři segmenty, které jsou precizně uloženy v dřevěné krabičce ve stylu armádní bedničky na munici. Všechny segmenty prutu jsou vyrobeny z ušlechtilé potravinářské nerez oceli 18/10. Tento odolný materiál špatně vede teplo a proto nehrozí, že by vás kovová ručka pálila do dlaní. Kromě ručky jsou segmenty opatřeny 'stabilizátory', které umožňují pohodlné dotažení a povolení šroubových spojů. Hroty vidličky jsou velmi ostré, proto prut nenechávejte v dosahu dětí. Rozložený prut lze mýt v myčce. Délka sestaveného prutu je 1000 mm.

860 Kč
 ks
Podprdelník
Podprdelník

Universální outdoorová sedačka
Pokud byste sháněli opravdu netradiční dárek, pořiďte si skládací izolační sedací podložku v barvách Agentury Dobrý den. Můžete vybírat ze 4 variant. Na výletě do přírody usednete na největšího českého kapra, na pelhřimovské náměstí namalované nejrychlejším karikaturistou světa, na ženu oblečenou pouze barvami nebo do expozice našeho Muzea … Koupí podsedáku nejenom ochráníte své pozadí při svačině na běžkách nebo putování po lesích, ale podpoříte námi spravované Muzeum rekordů a kuriozit, které je z nařízení vlády stále zavřené. Skládací podsedák, který se hodí i rybářům, myslivcům, či sportovním a kulturním fanouškům, je z příjemného měkkého materiálu a zabere Vám minimum místa. Podsedák jednoduše poskládáte a zafixujete páskem. Vejde se Vám do malého batůžku, i do větší kabelky.

A navíc! Nabízíme výrobu podsedáků ve Vašich barvách. Univerzální outdoorová sedačka ve Vámi navrženém designu může být stejně tak unikátním reklamním předmětem, jako krásným dárkem pro Vaše přátele, příbuzné a známé. K potisku je možné využít jakýkoliv kvalitní podklad, včetně firemního loga, nebo soukromých, či rodinných fotografií. V případě Vašeho zájmu pište na raf@dobryden.cz. Do předmětu napište… Můj podprdelník 😊

180 Kč
 ks
Podprdelník pro Pelhřimáky
Podprdelník pro Pelhřimáky

Universální outdoorová sedačka.

180 Kč
 ks
Podprdelník z Muzea rekordů a kuriozit
Podprdelník z Muzea rekordů a kuriozit

Universální outdoorová sedačka.

180 Kč
 ks
Unikátní veduta - Pohled na historický Pelhřimov
Unikátní veduta - Pohled na historický Pelhřimov

Kolorovaný lept K. Postla podle kresby malíře a katolického kněze Vojtěcha Benedikta Juhna (1779 – 1843), který se v Pelhřimově narodil.
Dárek vhodný pro Pelhřimováky, návštěvníky města, rodáky, vaše hosty.
Vysoce kvalitní tisk, rozměr 45 × 32,5 cm
Veduta je topograficky přesný malířský nebo grafický záznam výseku krajiny s pohledem na město v širším zorném úhlu.

200 Kč
 ks
Rouška Dobrý den
Rouška Dobrý den

Multifunkční, bezešvý šátek z příjemného, odlehčeného materiálu je v plné ploše z lícové strany potištěn symboly Agentury Dobrý den, rub je bílý. Tento doplněk je velmi oblíbený mezi běžci, cyklisty i dalšími sportovci, ale můžete ho skvěle využít jako roušku v období koronaviru. Potisk navíc může být vnímán jako pozdrav, či přání dobrého dne. Vám i lidem, které potkáte, určitě udělá radost.

180 Kč
 ks
Krasohled
Krasohled

Nevšední pohled na svět vám zprostředkuje krasohled s mnoha různými motivy na vnější straně. Stačí do něho kouknout a ponoříte se do světa mnoha pestrých obrazců a tvarů.

120 Kč
 ks
Různobarevný, motiv krasohledu pokaždé jiný.
Hrnek Dobrý den, Pelhřimov – město rekordů
Hrnek Dobrý den, Pelhřimov – město rekordů

Kvalitní porcelánový hrnek vyrobený v Porcelánce Dubí na sobě nese motiv Pelhřimova – města rekordů a místního Muzea rekordů a kuriozit. Oko konzumenta kávy nebo čaje určitě potěší přání dobrého dne...

60 Kč
 ks
Vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit
Vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit

Originální vánoční dárek pro vaše blízké – vstupenka pro jednu dospělou osobu do Muzea rekordů v limitované edici s vánočním přáním. Vytvořil jí pro vás nejrychlejší karikaturista světa Lubomír Vaněk a lze jí uplatnit kdykoli v průběhu roku 2021.

150 Kč
 ks
Při platbě předem neplatíte poštovné!
Rodinná vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit
Rodinná vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit

Originální vánoční dárek pro vaše blízké – vstupenka pro celou rodinu (2 dospělí + 3 děti do 15 let) do Muzea rekordů v limitované edici s vánočním přáním. Vytvořil jí pro vás nejrychlejší karikaturista světa Lubomír Vaněk a lze jí uplatnit kdykoli v průběhu roku 2021.

390 Kč
 ks
Při platbě předem neplatíte poštovné!
Rodinná vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit s omezenou platností
Rodinná vstupenka do Muzea rekordů a kuriozit s omezenou platností

Podpořte Muzeum rekordů a pořiďte si originální dárek! V limitované edici vám nabízíme rodinnou vstupenku do Muzea rekordů a kuriozit s platností do 3. března 2021 za pouhých 260,- Kč. Oproti běžné ceně ušetříte 130 Kč. Titulní stranu vstupenky navíc tvoří zmenšená kopie největšího českého pastelkového obrazu, který v průběhu 14 dnů nakreslila paní Marie Brožová. Vznikl originální metodou vrstvení barev a autorka se při jeho tvorbě nechala inspirovat výkony festivalu Pelhřimov – město rekordů. Až k nám přijedete, uvidíte její dílo o rozměrech 185 x 125 cm na vlastí oči. Těšíme se na vaši návštěvu.

260 Kč
 ks
Při platbě předem neplatíte poštovné!

Osobní údaje

Výběr dopravy a platby

Poznámka k objednávce

Cenová rekapitulace

Cena zboží:
Cena dopravy:
Cena celkem:

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Opište kód z obrázku

Odeslat objednávku

Agentura Dobrý den, s.r.o.

+420 565 323 163

kompletní kontakty

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

+420 565 321 327, +420 777 601 304

Expozice Zlaté české ručičky

+420 565 323 163
Agentura Dobrý den, s. r. o.
Expozice Zlaté české ručičky

Nábřeží rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimovzobrazit na mape
Muzeum rekordů a kuriozit
Dolní brána, Palackého 47,393 01 Pelhřimovzobrazit na mape